Marka VIO-PRO SPORT Producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Wszystko na temat marki VIO-PRO Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym - chodzi tu głównie o odzież i o obuwie. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

Niech zła pogoda, czy nadmierna potliwość nie będą utrudnieniem na drodze sportowych dokonań i treningowego ciężaru!!! Niech deszcz, śnieg, czy nieświeżość ciała nie zabijają przyjemności płynącej z uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu!!! Marka VIO-PRO SPORT pomoże Ci pokonać przeszkody! 

Marka VIO-PRO produkuje detergenty służące do konserwowania odzieży i butów. Zasłynęła szczególnie z dwóch kultowych produktów: odświeżacza i impregnatu.
Marka VIO-PRO SPORT Do czego jest przeznaczony? Marka VIO-PRO radzi: Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach. 

Akcesoria takie jak: łyżwy, ubiór hokeisty, buty narciarskie oraz snowboardowe, czy zimowce trekkingowe narażone są na olbrzymie przepocenie i idącą za tym nieświeżość. Sporty zimowe w gigantycznym stopniu wpływają na potliwość ludzkiego organizmu. Musisz być ciepło ubrany, a jednocześnie przegrzewasz się w skutek wysiłku. Problemem narciarzy, snowboardzistów, hokeistów, alpinistów i łyżwiarzy była zawsze niemożność wyprania buta wewnętrznego w swoim obuwiu oraz wyczyszczenia odzieży w której uprawia się daną zimową dyscyplinę.

Aby wyjść naprzeciw tego rodzaju trudnościom oraz dyskomfortowi z nich płynącemu, renomowana marka VIO-PRO wypuściła na rynek detergent, który potrafi sprostać zadaniu odświeżenia i zdezynfekowania zimowego sprzętu sportowego. Nowym produktem marki VIO-PRO jest odświeżacz AG-ent oparty na technologii NANO SILVER!