Jak odświeżać sprzęt jeździecki? Dlaczego warto jeździć konno? Marka VIO-PRO radzi: Wiosna i lato to dla sympatyków jazdy konnej wyjątkowy czas. Słoneczna pogoda, wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tego wyjątkowego sportu. Najwięksi maniacy jazdy konnej w okresie wiosenno–letnim oddają się swej pasji bez końca... Czasem praktycznie nie schodzą z siodła! Kto spróbował tej niezwykle ciekawej formy rekreacji, ten wie jak bardzo potrafi być ona wciągająca. Z jazdy konnej płynie oczywiście cała masa frajdy i satysfakcji, ale płyną też pewne uniedogodnienia… Jak odświeżać sprzęt jeździecki? Jak wyczyścić wnętrze buta jeździeckiego i odświeżyć środek kasku lub toczka? Marka VIO-PRO radzi: Czym więcej jeździmy tym bardziej pocimy nasze wyposażenie. Im bardziej oddajemy się tej przyjemności, tym szybciej i skuteczniej zabrudzamy wewnętrzną stronę niektórych elementy jeździeckiego ubioru. Część garderoby treningowej możemy oczywiście wyprać. Największy kłopot sprawiają nam jednak: kask lub toczek oraz buty jeździeckie.

Wewnętrzna strona tych elementów wyposażenia dżokeja przesiąknięta bywa potem i zapachem szeroko rozumianej nieświeżości. Buta wewnętrznego nie da się tak po prostu wyprać w pralce. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz. Podobnie rzecz wygląda z wnętrzem nakrycia głowy. Bywa ono brudne, nieświeże i nasiąknięte nieprzyjemnym zapachem.

Jak odświeżać sprzęt jeździecki? Jak poradzić sobie z tym problemem? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO.

Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.

Jak odświeżać sprzęt jeździecki? AG-ent NANO SILVER Marka VIO-PRO radzi: AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów jeździeckich.
Jak odświeżać sprzęt jeździecki? Jak go stosować? Marka VIO-PRO radzi: Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów jeździeckich, a także kasku lub toczka. Wysuszone buty spryskaj obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż buty i wsiadaj na konia. Podobnie uczyń z nakryciem głowy: spryskaj wnętrze kasku lub toczka, poczekaj aż wyschnie i ruszaj w konną trasę! Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym "brzydko pachnącym" problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy konnej.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki
Jak odświeżać sprzęt jeździecki? Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży? Marka VIO-PRO radzi: Czy zdarza Wam się kłusować po lesie, gdzie wilgoć dostaje się do wnętrza odzieży tekstylnej? Czy miewacie w zwyczaju kontunuować jazdę konną także w mżawce i opadach deszczu? Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży?

Każdy sympatyk jazdy konnej miał przynajmniej kilka razy w życiu wątpliwą przyjemność wracania po przejażdżce do stadniny w totalnie przemoczonej odzieży wierzchniej. Czy myśleliście już o tym jak zaradzić tego typu problemom? VIO - PRO - znakomity producent chemii sportowej - znalazł i na to receptę!

Marka VIO-PRO wypuściła na rynek IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ - "Twój jedyny niewidzialny parasol"!!!