Jak odświeżać sprzęt jeździecki?

czytaj SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego warto jeździć konno?

Marka VIO-PRO radzi:

Wiosna i lato to dla sympatyków jazdy konnej wyjątkowy czas. Słoneczna pogoda, wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tego wyjątkowego sportu. Najwięksi maniacy jazdy konnej w okresie wiosenno–letnim oddają się swej pasji bez końca. Czasem praktycznie nie schodzą z siodła! Kto spróbował tej niezwykle ciekawej formy rekreacji, ten wie, jak bardzo potrafi być ona wciągająca. Z jazdy konnej płynie oczywiście cała masa frajdy i satysfakcji, ale płyną też pewne uniedogodnienia.

Jak wyczyścić wnętrze buta jeździeckiego i odświeżyć środek kasku lub toczka?

Im więcej jeździmy, tym bardziej pocimy nasze wyposażenie. Im bardziej oddajemy się tej przyjemności, tym szybciej i skuteczniej zabrudzamy wewnętrzną stronę niektórych elementy jeździeckiego ubioru. Część garderoby treningowej możemy oczywiście wyprać. Największy kłopot sprawiają nam jednak: kask lub toczek oraz buty jeździeckie. Wewnętrzna strona tych elementów wyposażenia dżokeja przesiąknięta bywa potem i zapachem szeroko rozumianej nieświeżości. Buta wewnętrznego nie da się tak po prostu wyprać w pralce. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta, jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz. Podobnie rzecz wygląda z wnętrzem nakrycia głowy. Bywa ono brudne, nieświeże i nasiąknięte nieprzyjemnym zapachem.

 

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, a także kasku jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra. Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO. Dzięki przejściu do skali NANO składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.

AG-ent NANO SILVER

Rękawice bokserskie to podstawa boksu. Niestety, nawet najdroższe i najlepsze rękawice, po pewnym czasie noszą ślady użycia i zaczynają brzydko pachnieć.  Nieprzyjemna woń przenosi się też na nasze dłonie. Problem ten dotyka każdego młodego entuzjastę boksu i innych sportu walki.
Boks może być po prostu sposobem zadbania o kondycję fizyczną. To specyficzny rodzaj sportu, nie można go porównywać do fitnessu. Jest bardzo ciężki, wymaga wielu poświęceń i prac.

Czytaj więcej

Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży?

Czy zdarza Wam się kłusować po lesie, gdzie wilgoć dostaje się do wnętrza odzieży tekstylnej? Czy miewacie w zwyczaju kontynuować jazdę konną także w mżawce i opadach deszczu? Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży? Każdy sympatyk jazdy konnej miał przynajmniej kilka razy w życiu wątpliwą przyjemność wracania po przejażdżce do stadniny w totalnie przemoczonej odzieży wierzchniej. Czy myśleliście już o tym, jak zaradzić tego typu problemom? VIO-PRO – znakomity producent chemii sportowej – znalazł i na to receptę! Marka VIO-PRO wypuściła na rynek IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ „Twój jedyny niewidzialny parasol”.

Jak go stosować?

Osuszone z potu buty spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO-PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż i zacznij jeździć na nartach i snowboardzie. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „brzydko pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu, nie zniechęci do boksu, nie zmusi do częstej wymiany rękawic na nowe. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z uprawiania sztuk walk.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki.

Pozostałe artykuły
Mężczyzna w niebieskiej bluzce przyrodzie

Life is better with VIO-PRO