Jak odświeżać rolki? Dlaczego warto jeździć na rolkach? Marka VIO-PRO radzi: Wiosna i lato to wyjątkowy czas dla maniaków jazdy na rolkach. Słoneczna pogoda i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tej sympatycznej i energetycznej formy rekreacji. Jazda na rolkach to jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sportów. Wzmacnia mięśnie nóg i pośladków, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowe. Rolkarze czerpią nieskończenie wiele radości z szaleństwa na rolkach w wakacyjne dni. Poza nieocenioną przyjemnością związaną ze skaterską pasją, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami, które z używania rolek wynikają. Jak odświeżać rolki? Jak zatem czyścić wnętrze rolek? Marka VIO-PRO radzi: W upalne dni rolkarstwo dostarcza nam najwięcej frajdy, ale też najwięcej uniedogodnień. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na rolkach jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza butów. Czym cieplej na zewnątrz tym bardziej pocą nam się stopy. Nawet jeśli używamy oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździmy. Czym więcej jeździmy na rolkach tym bardziej brudzimy but wewnętrzny w rolkach. Im piękniejsza pogoda w czasie naszych skaterskich szaleństw tym bardziej na przepocenie narażony jest nasz sprzęt. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nieświeżość potęguje się. But wewnętrzny staje się coraz brudniejszy i coraz brzydziej pachnący. Czy jesteśmy wobec tego rodzaju problemu bezradni? Absolutnie nie! Jak odświeżać rolki? Jak poradzić sobie z tym problemem? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, a także kasku jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.
Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO.

Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formulach preparatów chemicznych.

Jak odświeżać rolki? AG-ent NANO SILVER Marka VIO-PRO radzi: AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich rolek.
Jak odświeżać rolki? Jak go stosować? Marka VIO-PRO radzi: Osuszone z potu buty spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO - PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż i zacznij jeździć na rolkach. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym "brzydko pachnącym" problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy na rolkach.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki