Jak odświeżać rolki?

czytaj SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego warto jeździć na rolkach?

Marka VIO-PRO radzi:

Wiosna i lato to wyjątkowy czas dla maniaków jazdy na rolkach. Słoneczna pogoda i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tej sympatycznej i energetycznej formy rekreacji. Jazda na rolkach to jeden z najzdrowszych i najprzyjemniejszych sportów. Wzmacnia mięśnie nóg i pośladków, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowe. Rolkarze czerpią nieskończenie wiele radości z szaleństwa na rolkach w wakacyjne dni. Poza nieocenioną przyjemnością związaną ze skaterską pasją liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami, które z używania rolek wynikają.

Jak odświeżać rolki?

Jak zatem czyścić wnętrze rolek?

W upalne dni rolkarstwo dostarcza nam najwięcej frajdy, ale też najwięcej uniedogodnień. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na rolkach jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza butów. Im cieplej na zewnątrz, tym bardziej pocą nam się stopy. Nawet jeśli używamy oddychających skarpet, to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździmy. Czym więcej jeździmy na rolkach, tym bardziej brudzimy but wewnętrzny w rolkach. Im piękniejsza pogoda w czasie naszych skaterskich szaleństw, tym bardziej na przepocenie narażony jest nasz sprzęt. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nieświeżość potęguje się. But wewnętrzny staje się coraz brudniejszy i coraz brzydziej pachnący. Czy jesteśmy wobec tego rodzaju problemu bezradni? Absolutnie nie!

 

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, a także kasku jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra. Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO. Dzięki przejściu do skali NANO składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.

AG-ent NANO SILVER

Rękawice bokserskie to podstawa boksu. Niestety, nawet najdroższe i najlepsze rękawice, po pewnym czasie noszą ślady użycia i zaczynają brzydko pachnieć.  Nieprzyjemna woń przenosi się też na nasze dłonie. Problem ten dotyka każdego młodego entuzjastę boksu i innych sportu walki.
Boks może być po prostu sposobem zadbania o kondycję fizyczną. To specyficzny rodzaj sportu, nie można go porównywać do fitnessu. Jest bardzo ciężki, wymaga wielu poświęceń i prac.

Czytaj więcej

Jak go stosować?

Osuszone z potu buty spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO-PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż i zacznij jeździć na nartach i snowboardzie. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „brzydko pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu, nie zniechęci do boksu, nie zmusi do częstej wymiany rękawic na nowe. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z uprawiania sztuk walk.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki.

Pozostałe artykuły
Mężczyzna w niebieskiej bluzce przyrodzie

Life is better with VIO-PRO