Jak odświeżać rękawice bokserskie? Boks sport nie tylko dla twardzieli Marka VIO-PRO radzi: Boks i inne sztuki walk uderzeniowych robią ostatnio w Polsce niesłychaną furorę. Całe rzesze młodych chłopaków uczęszcza na salki bokserskie, trenuje różnego rodzaju uderzenia i ciosy. Sztuki walk stały się w ostatnich latach jedną z najpopularniejszych form rekreacji. Eksperci jednomyślnie twierdzą, że uprawianie sportów walki znakomicie rozwija motorycznie, mentalnie i technicznie młodych sympatyków tej formy ruchu.

Boks może być po prostu sposobem zadbania o kondycję fizyczną. To specyficzny rodzaj sportu, nie można go porównywać do fitnessu. Jest bardzo ciężki, wymaga wielu poświęceń i pracy.
Jak odświeżać rękawice bokserskie? Z jakimi uniedogodnieniami jednak najczęściej zmierzyć się musi młody entuzjasta boksu? Marka VIO-PRO radzi: Rękawice bokserskie to podstawa boksu. Niestety, nawet najdroższe i najlepsze rękawice, po pewnym czasie noszą ślady użycia i zaczynają brzydko pachnieć.  Nieprzyjemna woń  przenosi się też na nasze dłonie. Problem ten dotyka każdego młodego entuzjastę boksu i innych sportu walki.

Boks może być po prostu sposobem zadbania o kondycję fizyczną. To specyficzny rodzaj sportu, nie można go porównywać do fitnessu. Jest bardzo ciężki, wymaga wielu poświęceń i prac
Jak odświeżać rękawice bokserskie? Jak zatem czyścić wnętrze rękawic bokserskich? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO-PRO.

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz rękawic przeznaczonych do sportów walk uderzeniowych jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego znano cząsteczkami srebra.
Jak odświeżać rękawice bokserskie? AG-ent NANO SILVER Marka VIO-PRO radzi: AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich rękawic bokserskich.
Jak odświeżać rękawice bokserskie? Jak go stosować? Marka VIO-PRO radzi: Osuszone z potu rękawice spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO – PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż swoje rękawice i ruszaj na sparing. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym “brzydko pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu, nie zniechęci do boksu, nie zmusi do częstej wymiany rękawic na nowe. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z uprawiania sztuk walk.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki