Jak odświeżać łyżwy? Dlaczego warto jeździć na łyżwach? Marka VIO-PRO radzi: Zima jest wyjątkowym czasem dla maniaków jazdy na łyżwach i łyżwiarskich dyscyplin sportu. Hokeiści i łyżwiarze czerpią nieskończenie wiele radości z szaleństwa na lodzie. Poza przyjemnością związaną z łyżwiarską pasją, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami, które z używania łyżew wynikają. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na lodzie jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza łyżwy. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka łyżew jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz. Jak odświeżać łyżwy? Jak zatem czyścić wnętrze łyżwy? Marka VIO-PRO radzi: Jazda na łyżwach dostarcza nam najwięcej frajdy, ale też najwięcej uniedogodnień. Jednym z najpopularniejszych problemów jazdy na łyżwach jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza łyżwy. Nawet jeśli używamy oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździmy. Czym więcej jeździmy tym bardziej brudzimy but wewnętrzny w łyżwaie. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nieświeżość potęguje się i staje się coraz brzydziej pachnący.

Jeśli nie będziemy czyścić naszych łyżew nie będą nam one dobrze i długo służyły. A czyszczenie łyżew nie zajmuje wiele czasu. Jeśli tylko będziemy to robić regularnie na pewno odpłacą się nam i będzie nam się w nich bardzo dobrze jeździć. Jak więc prawidłowo zabrać się za czyszczenie naszych łyżew? 

Czy jesteśmy wobec tego rodzaju problemu bezradni? Absolutnie nie!
Jak odświeżać łyżwy? Jak poradzić sobie z tym problemem? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, a także kasku jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO.

Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.
Jak odświeżać łyżwy? AG-ent NANO SILVER Marka VIO-PRO radzi: AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go w swoich łyżwach.
Jak odświeżać łyżwy? Jak go stosować? Marka VIO-PRO radzi: Osuszone z potu łyżwy spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO - PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż i zacznij jeździć na łyżwach. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym "brzydko pachnącym" problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu, nie zniechęci do jazdy na łyżwach. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z uprawiania jazdy na łyżwach.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki