Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe? Dlaczego warto jeździć na nartach? Marka VIO-PRO radzi: Zima jest na narciarzy i snowboardzistów wyjątkowym czasem!!! Szaleństwom na śniegu nie ma końca. Z urlopów, ferii i weekendów zimowych czerpać można nieskończenie wiele radości, satysfakcji i frajdy! Poza przyjemnością związaną ze śnieżnym szaleństwem, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami. Z jazdy na nartach i desce płynie gigantyczna przyjemność, ale płyną też pewne uniedogodnienia.
Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków zimowego szaleństwa jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza obuwia narciarskiego i snowboardowego. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz.
Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe? Jak zatem czyścić wnętrze butów? Marka VIO-PRO radzi:
Jazda na nartach i snowboardzie to nieliczne dyscypliny sportowe, które chętnie uprawiamy zimą.. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na nartach i snowboardzie jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza butów. Nawet jeśli używamy oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździmy. Czym więcej jeździmy na nartach tym bardziej brudzimy but wewnętrzny. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nieświeżość potęguje się. But wewnętrzny staje się coraz brudniejszy i coraz brzydziej pachnący.

Czy jesteśmy wobec tego rodzaju problemu bezradni?

Absolutnie nie!
Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe? Jak poradzić sobie z tym problemem? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów, a także kasku jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.
Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO.

Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.

Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe? AG-ent NANO SILVER Marka VIO-PRO radzi: AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów narciarskich i snowboardowych.
Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe? Jak go stosować? Marka VIO-PRO radzi: Osuszone z potu buty spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO - PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a następnie włóż i zacznij jeździć na nartach i snowboardzie. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie.

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym "brzydko pachnącym" problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu. Dzięki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy na naartach.

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki