Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową? Jak ubrać się na narty? Marka VIO-PRO radzi: Mróz, śnieg i wiatr to nieodłączna sceneria, lecz żadna pogoda nie musi przeszkodzić Ci w zabawie na stoku. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Spodnie oraz kurtki narciarskie i snowboardowe mają to do siebie, że nierzadko przemakają. Czasem wynika to z faktu, że membrana w nich zawarta jest za słaba, a czasem z tego, że w naturalny sposób membrana się już zużyła. Jest to odwieczny problem narciarzy i snowboardzistów! Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową? Jak radzić sobie z przepuszczającą wodę odzieżą w śnieżne lub deszczowe dni? Marka VIO-PRO radzi: Odpowiedź na te pytania znalazła marka VIO-PRO.

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort.
Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową? Jak radzić sobie z przepuszczającą wodę odzieżą w śnieżne lub deszczowe dni? Marka VIO-PRO radzi: Receptą na tego typu problemy jest IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ marki VIO-PRO - Twój jedyny "niewidzialny parsol". Dzięki niemu możesz ruszyć na stok i nie martwić się pogodą. Dzięki niemu możesz szaleć na maksa i nie martwić się, że w razie upadku przemoczysz się do samej bielizny.

Impregnat do odzieży tekstylnej zabezpieczy Twój sprzęt i odzież sportową przed przemoczeniem. Nadaje tekstyliom właściwości wodoodporne. Może być stosowany do odzieży i obuwia z membraną lub bez membrany.

Zalecany jest wszystkim sympatykom sportów zimowych. Odnawia membranę w kurtach i spodniach oraz nadaje właściwości wodoodporne odzieży nie posiadającej membrany.
Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową? Jak taktować odzież zimową by odnowić w niej właściwości wodoodporne? Marka VIO-PRO radzi: Spryskaj swoje spodnie, kurtkę i rękawice narciarskie lub snowboardowe Impregnatem marki VIO - PRO i odczekaj kilka godzin. Następnie włóż swoją odzież i ruszaj na stok. Oddaj się szaleństwu zimowemu i nie obawiaj się, że przemokniesz. Tego rodzaju zabieg powtórz kilkakrotnie w ciągu sezonu.

Teraz już wiesz jak zapobiegać przemakaniu rzeczy. Odpowiedzią na wszelkie trudności z tym związane jest detergent marki VIO - PRO. Odśwież swoje rzeczy i uczyń je wodoodpornymi! 
Marka VIO-PRO radzi:

Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit.

Czytaj dalej
Subtitle

Sample Hero 2

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit.

Read more
Subtitle

Sample Hero 5

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit.

Read more